Scroll
יומן הריון!
about head
צילום אומנותי ועיצוב אלבומים קרן ליברמן: 0503-485475 צילום הריון צילום הריון שני צילום תינוקות - ניו בורן צילום פעוטות וילדים צילום משפחה בוק בת מצווה
עקבו אחרינו בפייסבוק הבלוג שלי סרטון תדמית
אלבומים, קנווסים, שוברי שי לקוחות כותבים שלי הסטודיו בתקשורת הבלוג שלי כתיבה מהבטן 0503-485475

שמי קרן ליברמן אני בוגרת תואר ראשון לעיצוב גרפי וחינוך במכללת ויצ”ו חיפה. נשואה לצביקה ומטפחת בגאווה את יצירות הבטן שלי:     את שיזף - ביתי הבכורה שנתנה לי את ההשראה להקים את סטודיו: “יצירה מהבטן”. 

את יובל תמיר - שלימד אותי שגם בצילומי בנים יש כל כך הרבה אופציות וזה כיף לא פחות. ואת שילת הקטנה שהזכירה לי כמה מהר שוכחים את הגיל הפצפוני הזה.
                                                   
                                                            

 

 

my photos

מאז ומתמיד ניהלתי רומן עם המצלמה, ובמקביל דאגתי לטפח אהבות נוספות: החל מעיצוב אופנה, דרך - עיצוב גרפי, איפור וסטיילינג. כמובן שבאמצע זיפזפתי וטעמתי טעמן של אומנויות נוספות, כשבראשן הצילום. כיום אני משלבת בין כל האהבות שלי ויוצרת משהו חדש, שונה אם בצילומי ההריון, בצילום לבוק בת מצווה, ובצילום ילדים ומשפחה.

אני משקיעה בכל תמונה המון רגישות, סבלנות, מקוריות, טוטאליות וכישרון.

הסטודיו הוקם מתוך הרצון לקום בבוקר עם חיוך ואדרנלין לקראת יום חדש בו אפגוש פנים חדשות, ואוכל להגשים להם חלום – נצירת רגע ועוד רגע קסום של יחד של חיבוק ואהבה גדולה,  בין אם בצילומי משפחה, צילומי ילדים, או צילומי הריון.

היום אני מבינה ויודעת שעובדת היותי אמא היא זו שמאפשרת לי להגיע לנפש המצולמים שלי ולגרום לתוצאה הסופית להיות הכי אמיתית וטבעית. רק אתמול גם אני הייתי בהריון וחוויתי את כל התהליך הזה על בשרי, וכיום אני אמא בדיוק כמוך שנמסה מכל חיוך ומכל הברקה של ילדיה.

כאמא - אני תמיד מסתכלת מהצד ומנסה לשאול את עצמי מה הייתי הכי רוצה לקבל בחווית הצילום - חשוב לי לתת ללקוחות שפונים אלי את מגוון האופציות, מגוון החבילות והסגנונות על מנת שכל אחת תבחר את החבילה המתאימה לה ביותר.

כאומנית שמצלמת אני תמיד מחפשת את הייחודי, את השונה. לשם כך בניתי מערך עיצובי שלם ובו השקעתי מחשבה רבה.

הצילום עבורי הוא דרך חיים. מאז שאני זוכרת את עצמי נהגתי להתבונן בדברים מבעד לעדשה, ולא רק כזו של המצלמה. כי ללחוץ על ה"קליק" כולנו יודעים, הקסם הוא לשלב בכך רגישות רבה לסיטואציה ולסביבה, להיות עירני לפרטים הקטנים שהם למעשה יוצרים את הקסם בתמונה, לשים לב לרצונות של הצד השני, ויחד ליצור אוירה נעימה, נינוחה ואינטימית שתשקף פיסות חיים הגזורות מהמציאות היומיומית.

מאותו יום צילום נוכל “לייצר” יחד עוד אינסוף מתנות לסבא סבתא, לעצמינו, למשפחה, לבעל ולדורות הבאים... מוזמנת להציץ בגלריה של: מוצרים ומתנות".

אני מזמינה אותך לדפדף בין הגלריות התמונות, האלבומים, המצגות, המתנות, אם גרמתי לך לחייך אז אני מרשה לך גם לחייג אליי...

שלך,

קרן ליברמן.

 

*** תודה לכם ילדי האהובים שיזף, יובל תמיר ושילת על ההשראה שנתתם לי ושאתם עדיין נותנים לי בכל בוקר מחדש, ולך צביקה - בעלי היקר על העידוד התמיכה והאמונה בי.

 

family photos

מתנת לידה - מהבטן שלי לבטן שלך.
רשמי את תאריך הלידה המשוער שלך
והרשי לי להעניק לך מתנה מפנקת!
שובר הנחה לצילומי הריון.

 

*ההטבה מותנת בהיותך חברה בדף
הפייסבוק של יצירה מהבטן וכחברה
בבלוג שלי.
מלאי את פרטייך וההטבה תשלח אלייך.

נרגשת לשתף אותך,
נולד לי מוצר חדש - בעיצוב ייחודי -
יומן הריון יומן תינוק!
בואי להנות גם את ממחיר השקה >>